Loading...

Dap Ofis Vadisi (Kağıthane)

Dap Ofis Vadisi (Kağıthane)
Proje Bilgisi

Dap Vadisi, Çağlayan'da şehir yaşamının tüm alanlarına temas edebilen bir noktada bulunuyor. Bu özelliğiyle şehrin her türlü imkânından faydalanmanızı sağlıyor. Avrupa'nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi Dap Vadisi’ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlereyse 5 – 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehrin hızına yetişmek isteyenler, yatırımlarını şehrin kalbinde yer alan Dap Vadisi ile değerlendiriyor.

Her yere yakın ama en çok hayallerinize…
Dap Vadisi şehrin tam ortasında, yani kalbinde yer alıyor. Çağlayan meydanına yürüme mesafesinde olan bu yeni cazibe merkezi, yatırımcılarına lokasyon avantajı nedeniyle şehrin her yerine kolaylıkla ulaşma imkânı sunuyor. 2018 yılında açılacak Beşiktaş-Mahmutbey Metro hattındaki Kağıthane istasyonuna sadece 200m., Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.
Atatürk Havalimanı'ndan dünyanın her yerine ulaşmaksa yalnızca 15 dakika sürüyor.

Proje Özellikleri

Ofis Yönetim Sistemi
Bir DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Ofis Yönetim Sistemi, bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır. Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon vb. zorunluluklar nedeniyle yüzlerce metrekarelik alana ve bu alanı işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis gibi yardımcı personele ihtiyaç duyabilir.

Oysa DAP Yapı'nın Ofis Yönetim Sistemi'yle Dap Vadisi'nde hem gereksiz bir yatırım haline dönüşen yüzlerce metrekarelik ofis yatırımından kurtulmuş oluyorsunuz, hem de ek personel giderlerinin yükünü taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

Çünkü Dap Vadisi'nde mekan ve personel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti, eğer siz isterseniz VIP kalitesinde, küçük bir katkı payı karşılığında alabiliyorsunuz. Örneğin, Dap Vadisi'nde yapacağınız 50 m2'lik bir ofis yatırımıyla aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacın karşılanabildiği 42.000 m2'lik dev bir kompleksin tüm imkanlarından yararlanabiliyorsunuz.

 

Yönetim ve Aidat

Yönetim giderleri m²=2$. - 3$ aralığındadır.

Sosyal Alanlar

Konferans Salonları
Bir DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Ofis Yönetim Sistemi, bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır. Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon vb. zorunluluklar nedeniyle yüzlerce metrekarelik alana ve bu alanı işlevsel hale yardımcı personele ihtiyaç duyabilir.

Toplantı Salonları
Vadi, modern iş hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak üstün özellikleriyle öne çıkıyor. İçeriden girenlere bambaşka bir dünyaya gelindiği hissi veren lobisi, çok amaçlı kullanımlara uygun farklı büyüklüklerde toplantı odaları ve zengin alternatiflere sahip ofis tipleriyle işinize yepyeni bir kimlik sunuyor. Ortak kullanım alanları, panoramik görünüm sağlayan cephe giydirmesi, gün ışığının tüm katlara ulaşmasını sağlayan sunroof sisteminin yanı sıra birinci sınıf malzeme ve işçilik Dap Vadisi’nde detaylara verilen önemin diğer göstergeleri…

Concierge Hizmetleri
Concierge hizmetleriyle yanı başınızda. Yurt içi ya da yurt dışından gelen misafirlerinizin karşılanmasından, çocuğunuza alınacak doğum günü sürprizine, o güne özel hazırlanmış toplantı odasındaki ikram servisinden tüm uçak bileti ve tatil rezervasyonlarınızın takibine, özel kurye hizmetinden helikopter kiralamaya, ofis temizliğinden eşinizin kuaför randevusuna kadar her şey sizler için tasarlandı. Z Ofis’te sekretere ihtiyacınız yok, çünkü VIP Asistan var! DAP Vadisi'nde sekretere, özel asistana, servis ya da temizlik amaçlı yardımcı bir personele asla ihtiyaç duymuyorsunuz.

Alışveriş Merkezi
DAP Vadisi yalnızca bir iş merkezi değil, aynı zamanda hayatın farklı renklerine hitap eden, seçkin cafe ve restoranların da yer aldığı keyifli bir yaşam merkezi. Üstelik içinde çarşıdan kuru temizlemeye, kuaförden terziye hayatınızı kolaylaştıran tüm ayrıcalıklar var. İş hayatında yükseğe, daha yükseğe… Geleceği gören bir vizyonla tasarlanmış, sahip olduğu özel helikopter pistiyle her yere kolay ulaşım imkanı sunarken, sizi daha yükseğe taşıyacak en ayrıcalıklı ofis imkanı.

Helikopter Pisti
Bir DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Ofis Yönetim Sistemi, bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır. Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon vb. zorunluluklar nedeniyle yüzlerce recek asistan, sekreter, temizlik, servis gibi yardımcı personele ihtiyaç duyabilir.

Sosyal Yaşam
Bir DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Ofis Yönetim Sistemi, bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır. Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon vb. zorunluluklar nedeniyle yüzlerce metrekarelik alana ve bu alanı işlevsel hale yardımcı personele ihtiyaç duyabilir.